Październik 21, 2019
marketing w rolnictwie

Marketing w rolnictwie – wiedza z zakresu marketingu czy rolnictwa?

Zootechnik, dziennikarz, marketingowiec – kim właściwie jest właścicielka marki Godyma, agencji zajmującej się marketingiem w rolnictwie.
Październik 25, 2017
Świeto pola - Magiczna Kukurydza 17

Godymowa Magiczna Kukurydza 2017

Deszcz, wiatr i błoto – takie warunki zapewniła pogoda na Święcie Pola – Magiczna Kukurydza, organizowanego przez Godymę dla firm KMPS i FarmSaat AG.
Wrzesień 14, 2017
Otwarcie mieszalni pasz Sobmetal 44

Otwarcie tysięcznej mieszalni pasz firmy Sobmetal

Zorganizowaliśmy uroczyste otwarcie tysięcznej mieszalni pasz firmy Sobmetal Bracia Sobańscy, która miała miejsce w Lubanowie koło Piotrkowa Trybunalskiego 7 września 2017 roku. 
Sierpień 8, 2017
Co oznacza dobry content w rolnictwie?

Co oznacza dobry content w rolnictwie?

Rolnictwo jest specjalistyczną branżą, co oznacza, że osoby zajmujące się tą gałęzią produkcji używają specyficznego, fachowego „slangu”.
Sierpień 8, 2017
Pióro roku

Pióra roku

Tym razem chwalimy się osiągnięciami. Ksenia Pięta zdobyła Brązowe Pióro Roku w konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Content Marketing Polska za artykuł sponsorowany „Powstanie największe stado bydła […]
Sierpień 8, 2017
Kolory logo polskich firm rolniczych

Kolory logo polskich firm rolniczych

Polacy kochają barwy biało-czerwone i jest to zrozumiałe. Taka refleksja mogła nasunąć się osobom idącym główną aleją podczas targów Agro Show we wrześniu 2016 roku.
Sierpień 8, 2017
New Holland

Najlepsza premiera produktu w rolnictwie

Producenci maszyn rolniczych dwoją się troją, aby wypuścić na rynek sprzęt najwyższej jakości i w takiej cenie, która będzie akceptowalna przez rolników. Jednakże sprzęt to nie […]